Ženu naštval expriateľ a tak sa mu rozhodla poškodiť auto. Bohužiaľ sa ale pomýlila a poničila cudzie auto! Na vtipné komentáre sme dlho čakať nemuseli.

Na poriadny problém si v rámci neskrotného temperamentu zarobila žena z Česka. Rozčúlila ju pravdepodobne fotka jej expriateľa s inou ženou, a tak sa rozhodla, že sa kruto pomstí. Vzala tyč a vybrala sa na miesto, odkiaľ sa expriateľ s cudzou ženou vyfotil.

Potom, čo rozčúlená žena dorazila na miesto činu, kde oslava prebiehala, snažila sa krikom prinútiť bývalého priateľa, aby vyšiel von. Ignorancia expriateľa však ešte posilnil jej zlosť, a tak sa rozhodla si ho vybiť na jeho aute. „Tridsaťjedenročná žena prinesenou kovovou tyčou mala niekoľkokrát udrieť do karosérie vozidla, pričom údery zničili kapotu a ľavý predný blatník automobilu. Týmto svojím konaním mala majiteľovi spôsobiť škodu približne 25 tisíc korún,“ popísala polícia.

Posúďte sami:

Foto PČR

Najvtipnejšie však na tom bolo, že sa rozzúrená žena pomýlila a omylom zdemolovala auto svojho kamaráta, ktorý fotku jej bývalého priateľa vytvoril. To samozrejme neuniklo vtipom, ktoré si Slováci a Češi neodpustilí napísať.

TOP Komenty:

Vtipné MEMEs a Komiksy pre lepší deň! #38

Vtipné MEMEs a Komiksy pre lepší deň! #39