Východniarsky lockdown – dvojica si užívala na autobusovej zastávke! Vtipné reakcie komentujúcich.

Keď musíš, tak musíš. Niektorí košickí vodiči neverila vlastným očiam. „Zamilovaná“ dvojica veľmi neriešila miesto na milostné radovánky. Užívali si priamo na zastávke MHD, počas lockdownu, ktorý aktuálne na Slovensku platí.

Miesto bolo osvetlené a zastávka sa nachádza v blízkosti hlavnej cesty. Niektorí vodiči na pár zatrúbili, niektorí si vytvorili fotografie či video a zopár ich zastavilo a povzdbudzovalo. Až na tento popud dvojica skončila s radovánkami a obaja sa obliekli.

Zdroj: topky.sk
Zdroj: topky.sk

Na sociálnych sieťách sa rozpútala diskusia, kde sa niektorí ľudia pohoršovali, iní označili vodičov za „kazišukov“. Polícia tento prípad neriešila, no zdvihla varovný prst, pretože milostné radovánky sú na verejnosti zakázané.

Polícia uviedla: „Kto sa dopustí slovne alebo fyzicky, verejne alebo na mieste verejnosti prístupnom hrubej neslušnosti alebo výtržnosti najmä tým, že vyvoláva verejné pohoršenie vykonávaním pohlavného styku alebo vykonávaním sexuálneho exhibicionizmu alebo iných patologických sexuálnych praktík, potrestá sa odňatím slobody až na tri roky,“ uviedol pre Korzár náčelník košickej mestskej polície Slavomír Pavelčák.

Na sociálnych sieťach sa objavilo zopár vtipných komentárov reagujúcich na aktuálnu pandemickú situáciu. Prinášavame vám výber tých najlepších:

5 bonusových TOP komentov #152

Trapasy, ktoré sa vám stali na maturite, skúške alebo štátniciach (Príbehy zo života ľudí #242)