LOLLOL WTFWTF LOVELOVE

Premiér Igor Matovič dnes komentuje príspevky na priznaniach tínedžerov!

Premiér Igor Matovič je expert na sociálne siete. Jeho statusy a komenty sú legendárne. Jeho komunikácia s verejnosťou je na najvyššej úrovni v histórii Slovenskej republiky.

Ok koniec srandy. Zatiaľ čo prezidentka SR Zuzana Čaputová prispieva na svojich sociálnych sieťach absolútne profesionálne príspevky, prepísané tlačovky alebo tvorí nový podcast, tak náš premiér sa vyberá inou cestou. Všimol si, že ho spomínajú na tínedžerskej stránke – priznania tínedžerov. Chladným ho to nenechalo a dnes prispieval „vtipné“ komentáre. Názor si spravte sami:

Samozrejme, každá akcia vyvolá reakciu. Komentáre vzbudilo množstvo reakcií, z ktorých vyberáme tie najlepšie:

Juraj: „Treba povedať, že čo sa týka mentálneho veku, si našiel úplne vhodnú komunitu

Martin: „Po Trumpovi by mali zablokovať účet aj Matovičovi.

Deby: „Ďakujeme Sulík, vďaka tebe sa teraz musí premiér chodiť ventilovať na pubertálne stránky na Facebooku namiesto robenia si svojej práce … fakt dik.

Juraj: „Sulík si chodí po dovolenkách a chudákovi Igorovi nemá kto pomôcť čítať priznania tínedžerov. Na všetko je chudák sám.

Pali: „Ľudia umierajú, podnikatelia krachujú, vakcína v nedohľadne, ale pán premiér sa baví…

Martin: „Pre toto mám rád 😏pána premiéra. Nie len, že nás permanentne s plnou vážnosťou informuje o tom, kto je vinný za konkrétnu situáciu, kto mu to pokazil, kto ho sabotuje atď… Ale on si medzi týmito informačnými statusmi nájde aj čas si zašpásovať.. To je kapacita!

Bohužiaľ, stotožňujem sa s danými názormi. Je pravda, že aj premiér je len človek, ale od takto vysoko postaveného človeka sa v tejto neľahkej dobe vyžaduje 100% nasadenie na boj s koronavírusom a profesionálnu komunikáciu s občanmi SR.

5 bonusových TOP komentov #97

Najvtipnejšie šteklivé zážitky z postele alebo prvého rande (Príbehy zo života ľudí #204)