Najvtipnejšie a najhlúpejšie zážitky pri návšteve lekára. (Príbehy zo života ľudí #254)

Photo by Pixabay

K lekárom musí občas každý. V nemocnici, na pohotovosti či u obvodného lekára môžete stretnúť rôznych ľudí. Či už ide o malé nevinné deti, ktoré si ešte úplne neuvedomujú svet, alebo ide o rôznych podivných ľudí.

Tieto miesta obvykle nehýria smiechom, ba skôr naopak. Tieto príbehy zo života ľudí vám ale ukážu, že aj u lekárov alebo s lekármi môže byť veselo. Či už ide o chirurgické zákroky, objednávky liekov a vitamínov, lekárske prehliadky, ale najmä gynekologické a kolonoskopické vyšetrenia, tak vtipné situácie nás niekedy čakajú za každými dverami.

Dobre sa zabavte nad týmito skutočnými príbehmi:


  1. Maťka:
   Ležala som na izbe pred operáciou, prišiel Dr., pýtal sa nejaké info ohľadom anestézy, na váhu, potom sme niečo kecali medzi rečou a zrazu Dr.: „výška?“ A ja hneď z fleku: „Univerzita Pavla Jozefa Šafárika“. Myslela som, že pokračujeme v kamarátskom rozhovore 😂 Keď mi to po chvíľke došlo, smiali sme sa všetci na izbe.


  2. Ján:
   Najväčšia hanba bola, keď som bol u urológa, ktorý mi vyšetroval semenníky (vajcia) a ja som mu vtedy inštinktívne zahrabol prsty do vlasov.


  3. Jindra:
   Doktor chtěl zkontrolovat konečník.. Sundal jsem trenky a ukazuju mu ho.. Říká „no pěkný ale já bych to potřeboval vidět zezadu“


  4. Daniel:
   Na kolonoskopii jsem se zeptal doktora, jestli by záběry z kamery nenahrál na DVD, že bych si ho založil do rodinného alba. Hodil na mě takový pohled, že jsem po zbytek zákroku mlčel jako hrob.


  5. Vladimír:
   Když jsem šel k zubaři a říká mi kdyby to bolelo tak řekněte, pak se otočil a vzal si ochranné sluchátka no přemýšlel jsem jak mne uslyší 😂


  6. Šárka:
   Když mě paní doktorka při kontrole zvážila a já čekala pochvalu za zhubnutí 5 kg a ona: no jo dobrý, ale u vás to je jako když z tanku vypadne šroubek.


  7. Miška:
   Na gyndě mi před vyšetřenim doktor povídá „tak já zavřu to okno, aby nám sem nevlít nějakej pták“.


  8. Sege:
   Sestrička vybehne z ambulancie na chirurgii a pýta sa ma… Máte ranu? Bez mihnutia oka a hanby odpovedám pred celou čakárňou, že nie mám poobednú.


  9. Romana:
   Večer ve sprše jsem si všimla, že mi úplně zmodraly nohy. Šíleně mě to vyděsilo a propadla jsem panice, že umírám… Jeli jsme s tátou na pohotovost. Doktor se na mě podíval a zeptal se mě, jestli náhodou nemám nové džíny… Ano, měla jsem. A barvily….


  10. Andrea:
   U gynekologa…
   Moj vtedy este manzel chcel syna, tak sa pri sone pyta: ,,no co pan doktor, ma tam pindíka?
   Doktor: no…bude ho tam mat, az bude starsia😃
   Dr.na 👍

   Muz sklamany👉dcerka😃


  11. Aďa:
   Ako dieťa (mama chcela voľno,lebo aj bratranec bol doma a boli by sme u babky). Išli sme k doktorke, že má bolí brucho. Ako správny simulant, áno tam ma bolí. Tyždeň v nemocnici a mne nič nebolo.


   ↓↓ POKRAČUJ NA ĎALŠIU STRÁNKU ↓↓

Vtipné MEMEs a Komiksy pre lepší deň! #56

5 bonusových TOP komentov #187